Skip to content

Mijl op Zeven festival in Ospeldijk groot succes

27 mei 2022 | 16:19

Gisteren was de 4e editie van het Mijl op Zeven festival in Ospeldijk. Een wederom uitverkochte editie maar dan op een nieuwe locatie aan de Meijelsedijk.

Mijl op Zeven festival in Ospeldijk

Een klein en zeer gezellig festival met the cherrytree stage voor de sing en songwriters. Dit jaar was daar plek voor Woody Sings en Charly Parr waarbij vele bezoekers aandachtig deze optredens volgde. Op het hoofdpodium maar liefs vijf bands deze dag met als afsluiter the Hackensaw Boys. De vele bezoekers konden genieten van de mooie muziek, de heerlijke drankjes en ook voor het eten was goed gezorgd. De voetjes van het publiek gingen ook regelmatig van de vloer tijdens de swingende nummers op het hoofdpodium.

De organisatie schrijft op haar Facebookpagina “Wat een feest en wat een dag! Mijl Op Zeven 2022 was een groot succes (al zeggen we het zelf). We willen al onze vrijwilligers, maar ook jullie als publiek, allemaal bedanken. Mede dankzij jullie was het een feest om niet snel te vergeten.”

Foto’s: John Linders

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_06_10-Expositie_van_Alex_Jansen_in_Dn_Binger
Bijzondere schilderijen
10 juni 2026 | 15:00
2026-06-10-Driek-Manders-uitgeroepen-tot-Handbaltalent-van-het-jaar-20252026
Een late start, een grote droom
10 juni 2026 | 11:00
2026_04_13-IVN-Slootjesdag-in-Meijel
Eindelijk is het zover
9 juni 2026 | 15:00

Advertentie