Skip to content

Meijelse schutterijen op het Bondsschuttersfeest in Nederweert (Foto’s)

17 juni 2018 | 21:11

Dit weekend vond het Bondsschuttersfeest plaats in Nederweert. Op het terrein aan de Florastraat was van alles te beleven. Het weekend werd feestelijk ingeluid met een Limburg-Duitse muziekavond op vrijdag.

Kleurrijke stoet
Zondag werd het 386e Bondsschuttersfeest gehouden van de bond E.M.M. 24 schutterijen namen het tegen elkaar op. Ook beide schutterijen van Meijel waren aanwezig. De middag begon met een kleurrijke stoet door de straten van Nederweert-West. Vervolgens werd er begonnen aan de schietwedstrijden. Voor veel schutterijen is dit de laatste repetitie voor het OLS in Raam.

Foto’s Johan Horst

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

CV2-toertocht-vanuit-Meijel-27-september-2026-JL-0029
Liefhebbers reden de jaarlijkse Limburgrit
27 september 2026 | 17:00
2026_09_27-Opnieuw_vernielingen_bij_hondenspeelveld_Meijel-3
Werkgroep wordt moedeloos van overlast
27 september 2026 | 16:00
2026-09-27-60-Mijl-van-Meel-op-zondag-4-oktober
TWC de Vélo Meijel de 60 Mijl van Méél
27 september 2026 | 11:25
2026-09-23Schutterij-Sint-Willibrordus-nodigt-Meijel-uit-voor-muzikale-Heilige-Mis-en-koningsschieten
Muzikale mis en koningsschieten in Meijel
26 september 2026 | 12:00

Advertentie