Skip to content

St Willibrordus presenteert nieuwe uniformen

4 juli 2026 | 21:44

Schutterij Sint Willibrordus heeft zaterdagavond de nieuwe uniformen officieel gepresenteerd aan leden, inwoners van Meijel en andere belangstellenden. Daarmee kwam een einde aan ruim 25 jaar waarin de vereniging met de vertrouwde uniformen op pad ging.

Nieuwe uniformen

Onder grote belangstelling marcheerde de schutterij door de Dorpsstraat naar de Sint Nicolaaskerk, waar de nieuwe uniformen voor het eerst aan het publiek werden getoond. Aansluitend werden de uniformen tijdens een ceremonie in de kerk ingezegend.

Aan de nieuwe kleding is lange tijd gewerkt. Een speciale werkgroep hield zich de afgelopen periode bezig met het ontwerp, de materiaalkeuze en de afwerking. Het resultaat is een eigentijds uniform dat aansluit bij de tradities van de vereniging.

De presentatie vormde tevens de generale repetitie voor het Oud Limburgs Schuttersfeest (OLS), waar Schutterij Sint Willibrordus een dag later met de nieuwe uniformen aan de start verschijnt.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_07_02-Edward-Media_Brand_in_loods_aan_de_Vierenuitersten_in_Meijel4
Flinke brand in loods
3 juli 2026 | 10:21
2026_06_09-Stock_Meijel_Dn_Binger-2
Gratis entree
2 juli 2026 | 18:00
2026-07-0126-07-01-Kinjer-OLS-Melick-Johan-16-0829-
Meijel helaas niet in de prijzen
2 juli 2026 | 10:00

Advertentie