Skip to content

Inloopbijeenkomst herontwikkeling voormalige supermarktlocatie Alexanderplein

18 september 2025 | 17:00

Op woensdagavond 8 oktober 2025 zal door projectontwikkelaar SMJ Projectrealisatie van 19.00 tot 20.30 uur in D’n Binger een open inloopbijeenkomst worden georganiseerd.

Alexanderplein

SMJ Projectrealisatie en gemeente Peel en Maas streven naar een kwalitatieve invulling met respect naar de omgeving. Daarom willen ze graag de plannen met jou communiceren en delen. 

Je bent van harte welkom voor deze inloopbijeenkomst waarbij SMJ Projectrealisatie en de betrokken partijen aanwezig zullen zijn voor het beantwoorden van eventuele vragen.

Advertentie

1 Reactie

  1. Interesse in koop appartement met balkon met zonzijde Hoek schoolstraat en alexanderplein. Koopprijs en oppervlakte en indeling


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_08_13-PeelenMaasNet_lanceert_vernieuwde_website
Het erfgoed van alle dorpen
13 augustus 2026 | 14:00
Foto | AllaSerebrina - depositphotos.com
Reageer op dit Facebookbericht!
12 augustus 2026 | 17:00
2026-08-12-Ongeval-Venloseweg-N275-Ospel-4
niemand raakte gewond
12 augustus 2026 | 16:33

Advertentie