Skip to content

Verdachte telefoontjes van ‘Opa Koos’ misplaatste grap van jongeren

4 februari 2020 | 19:23

telefoonDe politie kent de identiteit van enkele jongens rond de 15 jaar die verantwoordelijk zijn voor de verdachte telefoontjes van ‘Opa Koos‘ die enkele basisscholen gisteren van hen ontvingen. Dit liet de politie dinsdagavond weten.

‘Opa Koos’

De jongeren deden zich aan de telefoon voor als ‘Opa Koos’ en vroegen aan de leerkrachten om een bepaalde leerling naar buiten te sturen want die zou meegaan naar de tandarts. De leerkrachten vertrouwden de situatie niet en uiteindelijk werd de politie in kennis gesteld. De verdachte telefoontjes zorgden voor onrust in Venlo, Peel en Maas en Beesel. Het zou gaan om ongeveer zeven scholen in die gemeenten.

Misplaatste grap
De jongeren wilden hiermee een grap uithalen maar waren ze zich kennelijk niet bewust dat ze hiermee onrust veroorzaakten op de scholen en bij de ouders. Er is niemand aangehouden, er is wel een jongen verhoord. Met de andere jongens wordt nog gesproken. Het onderzoek wordt voortgezet.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_06_13-Ongeluk_met_E-Chopper_op_de_Roggelsedijk-1
Slachtoffer voor controle naar ziekenhuis
13 juni 2026 | 14:19
2026-06-13-Open-Energiedag-2025_1535
Zaterdag 20 juni
13 juni 2026 | 13:00
Foto | Fiets4Daagse De Peel
Fietsen door de Kathedraal van de Peel
11 juni 2026 | 17:00

Advertentie