Skip to content

Sleuteloverdracht in Meijel (Foto’s)

3 maart 2019 | 0:32

De officiële machtsoverdracht aan alle prinsen binnen de gemeente Peel en Maas vond al op vrijdagavond plaats. Dit gebeurt sinds 2010 toen Meijel is gefuseerd tot de gemeente Peel en Maas.

Sleuteloverdracht
Toch werd zaterdagavond na de vastelaovesmis nog op ludieke wijze de sleuteloverdracht gehouden in D’n Binger. Raadsleden Frits Berben, Teun Heldens, Sandy Janssen én kernwethouder Paul Sanders waren hierbij aanwezig. Onderwerpen zoals, het nieuwe kindcentrum, de restauratie van de kerk én het welbekende stoeprand probleem kwamen aan de orde. Paul Sanders werd tijdens deze avond benoemd tot ‘Opper Opper Kieveloeëternoaber’.

Tot slot werden de sleutels van het ’t Kieveloeëte-riek uitgereikt aan de prinsen.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026-10-15-Negen-neemt-Samen-in-Beweging-over
Levenswerk van Dien van Dinter wordt voortgezet
15 oktober 2026 | 16:00
2024_09_28-Buitencentrum-De-Pelen-Ospeldijk-2
Buitencentra blijven voorlopig open
15 oktober 2026 | 15:39
2026-10-15Laatste-bezoekmoment-van-het-jaar-bij-De-Cooperwiek
Bekijk de windturbine van dichtbij
15 oktober 2026 | 11:00
2026_10_15-Alles_over_paddenstoelen_door_IVN_Meijel
Deel 2 van lezing over paddenstoelen
15 oktober 2026 | 10:00

Advertentie