Inmiddels heeft LowlugXL een vaste plek veroverd in het laatste weekend van augustus in Meijel. Op 30 augustus vindt de zesde editie van het evenement plaats in D’n Binger. Van 10.00 tot 15.00 uur kun je genieten van unieke creaties die Lowluggers samen met hun gasten tentoonstellen. Het evenement staat ook dit jaar weer in het teken van een breed scala aan prachtige LEGO-layouts.
LowlugXL
Bezoekers kunnen zich verheugen op uiteenlopende thema’s zoals kastelen, treinen, futuristische torens, voertuigen, habitats en nog veel meer. De Technic-afdeling van Lowlug is bovendien opnieuw van de partij met ingenieuze machines en voertuigen.
Verlichting
Vorig jaar werd voor het eerst het “dark hour met publiek” gelanceerd, wat een groot succes was. Tijdens deze schemermomenten, die om veiligheidsredenen niet volledig donker zijn, zorgen talloze ingebouwde lampjes voor een sprookjesachtige sfeer. Dit indrukwekkende schouwspel vol miniaturen is elke dertig minuten enkele minuten te bewonderen.
LEGOworld
LowlugXL is onder de modelbouwers inmiddels een vast voorproefje op LEGOworld. Vooral voor bezoekers uit het zuiden is het een mooie kans om alvast kennis te maken met de bouwwerken die later dat jaar op LEGOworld te zien zullen zijn.
Bouwen en shoppen
Naast kijken kun je ook zelf bouwen aan de bouwtafel of steentjes kopen bij de verkoopstand van Baarlo Bricks. Kortom, een ideale LEGO-dag voor iedereen, jong en oud!
LowlugXL vindt plaats op zondag 30 augustus in Meijel, in D’n Binger, van 10.00 tot 15.00 uur. Entree bedraagt €3,-. De Lowluggers heten je van harte welkom!







Er zijn nog geen reacties geplaatst