Skip to content

G-gesprek in Panningen – Voor en door mensen met een beperking

23 januari 2026 | 17:00

Foto | depositphotos.com - Sewcream

Stichting Begeleid Wonen Meijel (SBWM) ondersteunt het initiatief van een nieuwe werkgroep die is ontstaan vanuit mensen met een beperking, naar voorbeeld van de gemeente Horst aan de Maas. Daar vond eerder al een zogenoemd G-gesprek plaats: een bijeenkomst waarin mensen met een beperking in gesprek gaan over thema’s die hen direct raken. Ook in Meijel vond zo’n gesprek al eerder plaats.

G-gesprek 

Nu is ook Panningen aan de beurt. De avond vindt plaats bij Gemeenschapshuis in Kepèl aan de Nijverheidstraat 4A in Panningen, met inloop vanaf 19.00 uur en afronding rond 21.30 uur. Aansluitend is er nog een after party.

Het doel van de G-gesprekken is om mensen met een beperking, hun gezinnen én beleidsmakers met elkaar in gesprek te brengen over onderwerpen als toegankelijkheid, wonen, werk, vervoer, vrije tijd en deelname aan de samenleving. Door deze gesprekken op verschillende plekken in de gemeente te organiseren, wil de werkgroep ook inwoners zonder beperking bewust maken van de dagelijkse uitdagingen waar mensen met een beperking tegenaan lopen.

Iedereen met een beperking die woont in de gemeente Peel en Maas is van harte uitgenodigd om mee te praten en ideeën te delen over hoe het beter kan in hun eigen omgeving.

Praktische informatie:

  • Vrijdag 30 januari
  • Gemeenschapshuis in Kepèl
  • Inloop: 19.00 uur | Einde: 21.30 uur
  • Aanmelden via: peelenmaasggesprekken@gmail.com
  • Hulp nodig? Neem gerust iemand mee die kan ondersteunen.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025_09_22-Kinderkledingbeurs-in-Meijel
Op woensdag 1 april
19 maart 2026 | 16:00
Verkiezingen stembureau Binger-2
Gemeenteraadsverkiezingen Peel en Maas 2026
19 maart 2026 | 1:14
Verkiezingen stembureau Binger-2
Gemeenteraadsverkiezingen
18 maart 2026 | 18:40

Advertentie