Skip to content

Feestelijke opening Willumpark

18 april 2024 | 10:00

Gisteravond was het zover: Meijel vierde de opening van de nieuwe speeltuin bij het ‘Cammaert-veldje’, met een speciaal feest om 19:00 uur. Ondanks het wat mindere weer was er veel belangstelling voor het “Willumpark”.

Willumpark

Het park kreeg zijn naam als eerbetoon aan het Oud Limburgs Schuttersfeest (OLS) terrein en als waardering voor de jeugd van Meijel. Het belooft een mooie ontmoetingsplek te worden voor zowel jong als oud. Dus ga vooral snel een kijkje nemen!

De avond werd opgevrolijkt met muziek van het korps van schutterij St. Willibrordus en er waren drankjes om te toosten op deze opening. Het lint werd doorgeknipt door Willum en de jeugd van de schutterij, wat zorgde voor een leuke avond vol plezier. Ondanks het weer was het een geslaagde opening en alle aanwezigen hebben samen het “Willumpark” warm verwelkomd, wat resulteerde in een mooie avond. Aanwezigen vonden het mooi om te zien dat de samenwerking met de buurt, de gemeente en de schutterij tot zoiets moois heeft uitgepakt.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025_08_18-Gezond-en-geinspireerd-de-dag-gestart-in-de-bibliotheek-Meijel-4
Enthousiasme onder de aanwezigen
18 augustus 2025 | 18:00
59-jarige-Miroslaw-vermist-uit-Maasbree
Heb jij informatie?
18 augustus 2025 | 16:58
Foto | gyuszko - depositphotos.com
dwangsom van € 250.000
18 augustus 2025 | 14:42
Dre-binnenzijde
Uitvaartbegeleiding van den Boom
18 augustus 2025 | 14:19

Advertentie