Skip to content

Schutterij St. Willibrordus sluit winterseizoen af

7 maart 2023 | 13:55

De leden van schutterij St. Willibrordus hebben afgelopen zondag het winterseizoen afgesloten. Met een finale-wedstrijd van de windbukscompetitie. De dames schoten om de Wiel Strijbos – wisselbeker. Deze werd gewonnen door Corrie Ghielen, op de tweede plaats gevolgd door Annie Strik. Als derde eindigde Cindy Lemmen. De heren schoten om de Winter-wisselbeker. De beste schutter was Huub Lemmen. Tweede werd Ger Doensen en als derde eindigde Joep van der Asdonk.

St. Willibrordus

In het voorjaar start het zomerseizoen en kunnen de schutters van de ‘gruu:n van Méél’ weer naar buiten om met de grote schuttersbuks de ‘bölkes’ op de kogelvanger af te schieten.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Stan Gubbels kinderburgemeester Peel en Maas-4
…. met verve vervuld
3 juli 2025 | 13:15
Gemeentehuis Peel en Maas Panningen-4
Van 280.000 euro naar 340.000 euro
2 juli 2025 | 18:00
Foto | InkDropCreative - Depositphotos.com
Of plaats als bedrijf een vacature!
2 juli 2025 | 14:00
Gemeentehuis Peel en Maas Panningen-3
Financiën en inhoudelijke plannen
2 juli 2025 | 13:45

Advertentie