Skip to content

Femmes Vocales brengt ‘Hope and Dreams’

30 september 2026 | 15:00

Al jaren klinkt de stem van Femmes Vocales in Meijel. Een vrouwenkoor met een eigen karakter, een flinke dosis enthousiasme en vooral veel liefde voor muziek.

Hope and Dreams

Al meer dan 35 jaar staat het koor onder leiding van dirigente Véron Jongstra. Het repertoire is verrassend en loopt uiteen van pop tot klassiek en van musical tot gospel. Muziek die raakt, energie geeft en waar de leden zelf veel plezier aan beleven.

Dat plezier deelt Femmes Vocales graag met het publiek tijdens het bijzondere concert ‘Hope and Dreams’ op zaterdag 10 oktober.

Femmes Vocales is een enthousiast vrouwenkoor waar muziek, gezelligheid en samen genieten centraal staan. De leden houden van mooie klanken, maar minstens zo veel van het plezier dat ze samen beleven wanneer ze zingen.

Op 10 oktober staat Femmes Vocales op het podium met het Nijmeegs Mannenkoor en soliste Floor Bosman. Het wordt een avond vol muziek, energie, emotie, dromen en hoop.

Tickets zijn verkrijgbaar via www.femmesvocalesmeijel.nl.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026-10-05-Kom-naar-de-open-dag-van-Omroep-PM-en-bekijk-de-nieuwe-radiostudio
Presenteren voor de camera
5 oktober 2026 | 19:00
Harmonie Eendracht donateursactie 2
Bekijk de prijswinnaars
5 oktober 2026 | 16:00
Foto | matusciac - depositphotos.com
“Een zolder vol herinneringen”
5 oktober 2026 | 10:00
20261003_Brandweerploegen-strijden-tijdens-jaarlijkse-competitiedag_13
Uitdagende scenario’s in de regio
3 oktober 2026 | 20:48

Advertentie