Skip to content

Gezellige drukte tijdens jaarmarkt in Meijel

2 augustus 2026 | 10:30

Foto's | Pim Grol

De jaarmarkt in Meijel trok vrijdag veel bezoekers. De terrassen zaten de hele middag en avond afgeladen vol en op verschillende plekken in het dorp zorgden dj’s en artiesten voor een gezellige sfeer.

Jaarmarkt Meijel

Bezoekers konden struinen langs de vele marktkramen, genieten van een hapje en een drankje en luisteren naar livemuziek. Ook voor kinderen was er volop vermaak met onder meer springkussens, schminken en verschillende attracties.

Op meerdere locaties klonk livemuziek. Bij het Eendrachtterras traden Old’s Cool en Broken Blend op. Ook bij Grandcafé Goejje, De Heere van Meijel en Café de Vangrail stonden dj’s en artiesten op het programma. Daardoor was er tijdens een rondje over de markt steeds weer iets nieuws te beleven.

Voor meer informatie kun je terecht op www.jaarmarktmeijel.nl en op de socials: Instagram en Facebook.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto's | Edward Media
Uitzonderlijk hoge watertemperatuur
2 augustus 2026 | 10:15
2026-08-01-Auto-eindigt-tegen-verkeerszuil-op-rotonde-bij-N279-3
Ongeval Meijel
1 augustus 2026 | 23:16
2026_07_31-Stock_mockup_Meijel24_Lunch24-Laptop
Elke dag het laatste nieuws
31 juli 2026 | 14:00
Gezellige jaarmarkt in Meijel-15
Gezelligheid
30 juli 2026 | 13:00

Advertentie