Skip to content

Grand Café Goejje verlengt hoofdsponsorschap van RKMSV

29 juli 2026 | 12:00

RKMSV en Grand Café Goejje blijven ook de komende jaren aan elkaar verbonden. Het hoofdsponsorschap is met drie seizoenen verlengd, waardoor de samenwerking in ieder geval doorloopt tot en met het seizoen 2029/2030.

Grand Café Goejje & RKMSV

De huidige sponsorovereenkomst zou na het seizoen 2026/2027 aflopen. Met de nieuwe overeenkomst is de samenwerking met drie seizoenen verlengd. Daarmee is RKMSV ook de komende vier seizoenen verzekerd van de steun van Grand Café Goejje als hoofdsponsor.

De nieuwe overeenkomst is inmiddels officieel ondertekend in het restaurant. Aansluitend werd samen met Wim en Marianne op het terras geproost op de voortzetting van de samenwerking.

RKMSV spreekt haar waardering uit voor het vertrouwen, de betrokkenheid en de steun van Wim en Marianne en kijkt ernaar uit om de samenwerking de komende jaren voort te zetten.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026-08-13-Ervaar-de-kracht-van-de-wind-bij-windturbine-De-Cooperwiek
Wil je dit zelf van dichtbij meemaken?
13 augustus 2026 | 18:00
2026-08-13-Waterleiding-gesprongen-aan-Heufkesweg
WML is op de hoogte
13 augustus 2026 | 16:44
2026_08_13-PeelenMaasNet_lanceert_vernieuwde_website
Het erfgoed van alle dorpen
13 augustus 2026 | 14:00
Foto | AllaSerebrina - depositphotos.com
Reageer op dit Facebookbericht!
12 augustus 2026 | 17:00

Advertentie