Skip to content

Generale repetitie Kinjer-OLS geslaagd

26 juni 2026 | 11:00

De leerlingen van basisschool Den Doelhof in Meijel hebben donderdagochtend hun generale repetitie voor het Kinjer-OLS gehouden. Daarmee zijn de voorbereidingen op de grote dag in Melick afgerond.

Kinjer-OLS 2026

Rond het schoolplein liepen de kinderen enkele rondes om zich voor te bereiden op het Kinjer-OLS, dat vanwege de weersomstandigheden is verplaatst naar woensdag 1 juli.

De afgelopen weken stonden in het teken van marcheren, muziek maken, schieten en knutselen. Samen met de leerkrachten, vrijwilligers en de beide schutterijen uit Meijel werkten de leerlingen toe naar hun deelname aan het evenement.

Tijdens het Kinjer-OLS laten de kinderen zien wat de schutterscultuur volgens de organisatie betekent: samenwerken, plezier maken en samen één team vormen, waarin iedereen gezien en gehoord wordt.

Meijel neemt woensdag met startnummer 2 deel aan het Kinjer-OLS in Melick. De optredens zijn live te volgen via L1, maar belangstellenden zijn ook van harte welkom om de kinderen ter plaatse aan te moedigen.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

20260615_Succesvolle-generale-smaakt-naar-mee_12
Welzijn van publiek en spelers staat voorop
26 juni 2026 | 9:30
Kliko-afvalcontainer-Nederweert-2-768x512
Code rood
25 juni 2026 | 17:07
2026-06-25-Bijenpark-Molania-krijgt-nieuwe-impuls-samen-de-schouders-eronder
IVN Meijel, PSW Werk en imkers slaan handen ineen
25 juni 2026 | 16:00
2026-06-22-Majorette-en-twirlwedstrijd-op-zondag-28-juni-in-Meijel
Vanwege de temperaturen
25 juni 2026 | 10:00

Advertentie