Skip to content

Vroege vogels wandeling in het Leudal

23 mei 2026 | 11:00

Foto | IVN Helden

Bij het ochtendgloren is de natuur op zijn mooist! Onder leiding van de gids Sjoerd, organiseert IVN Helden vroeg in de morgen een wandeling door het Leudal.

IVN Helden

De natuur in de vroege ochtend biedt rust, frisse lucht, dauwdruppels en een magisch schouwspel van opkomende zon en ochtendnevel. Het is de ideale tijd om wilde dieren zoals reeën en hazen te spotten en vogelgezang te ervaren. “Helaas werd onze eerste poging vanwege het slechte weer afgelast, vandaar een 2’de poging”, aldus IVN Helden.

De wandeling is op woensdag 3 juni. De start is om 5.00 uur en er wordt 12 km gewandeld, tot ongeveer 10:30 uur. Verzamelplek is Bezoekers centrum Leudal, Roggelseweg 58 te Haelen. Graag aanmelden via de website.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026-07-08-Jubileum-25-jaar-Stichting-VEEN
Zaterdagmiddag 12 september
8 juli 2026 | 18:00
2026-07-06-Sara-Goossens-en-Zoe-Janssen-Nederlands-kampioen-beachvolleybal-Onder-19
Ze spelen in Peelpush Dames 2
6 juli 2026 | 16:00
Foto | Danssalon Peel en Maas
Voor iedereen die van dansen houdt
6 juli 2026 | 15:00

Advertentie