In het eerste jaar van het bestaan van de nieuw opgerichte biljartvereniging BC D’n Binger uit Meijel kent deze bloeiende vereniging dit jaar maar liefst 2 teams die kampioen geworden zijn.
BC D’n Binger
In de Senioren Bond Maas en Peel werd het 2e team met grote afstand kampioen in de A-Klasse. Het team wat het hele jaar bovenaan heeft gestaan werd met maar liefst 663 matchpunten behaald in 22 wedstrijden kampioen. Als men bedenkt dat een team maximaal 33 punten per wedstrijd kan halen, dat is een gemiddelde van meer dan 30 punten gewoon fenomenaal. Dit team zal ter ere van dit kampioenschap op vrijdag 15 mei vanaf 14.00 uur een receptie houden in D’n Binger.
In de Midden Limburgse Biljart Bond (MLBB) werd het 5e team van BC d’n Binger na een zeer spannende competitie in 2 barrage wedstrijden kampioen. In de reguliere competitie eindigde het team gedeeld eerste met Toché uit Posterholt en dus moest er via 2 barrage wedstrijden gespeeld worden voor de uiteindelijke titel. Het Meijels team won beide wedstrijden met maar liefst 8-0 en dus kon er geproost worden op dit kampioenschap.
Op dit moment strijden de spelers nog voor het algemene kampioenschap in de 3e klasse en daar is de uitslag nog niet van bekend. Het 5e, zal dit kampioenschap extra cachet geven tijdens een receptie op op vrijdag 22 mei vanaf 20.00 uurwaar zij nog eens extra in het zonnetje zullen worden gezet.
Beide kampioenschappen zijn het gevolg van de geweldige saamhorigheid binnen deze gezellige vereniging waar voor iedereen van hoog tot laag de mogelijkheid is om van tijd een gezellig potje te biljarten in het leuke lokaal.







Er zijn nog geen reacties geplaatst