Skip to content

Oldtimer toertocht in Meijel trekt veel deelnemers en publiek

27 april 2026 | 10:58

Foto's | Pim Grol

Op zondag 26 april vond in Meijel een grote oldtimer toertocht plaats. Deelnemers verzamelden zich vanaf 9.30 uur bij De Heere van Meijel aan de Dorpsstraat.

Oldtimer toertocht in Meijel

Oldtimers
De bromfietsen vertrokken om 10.30 uur, gevolgd door de motoren om 10.45 uur en de auto’s om 11.00 uur. Meer dan 200 deelnemers namen deel aan de rit. Er waren veel oude brommers te zien van merken als NSU, Carelli, Puch, Union, Kreidler, Zündapp, Yamaha en Honda. Daarnaast reden er ook diverse oude motoren en klassieke auto’s mee.

Bentley 1927
Een bijzonder voertuig was een Bentley, opgebouwd op een chassis uit 1927. Deze auto werd in 1951 in Nederland op kenteken gezet en kreeg in 2022 nog een volledige restauratie.

Dankzij het mooie weer kwamen er veel toeschouwers op het evenement af. Langs de route stonden veel mensen om de oldtimers te bekijken.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026-09-23Schutterij-Sint-Willibrordus-nodigt-Meijel-uit-voor-muzikale-Heilige-Mis-en-koningsschieten
Muzikale mis en koningsschieten in Meijel
26 september 2026 | 12:00
Foto | Wim Simons
Eerste thuiswedstrijd tegen Utrecht
25 september 2026 | 15:00
Harmonie Eendracht donateursactie 2
Van 28 september t/m 3 oktober
25 september 2026 | 12:00
2025_10_06-Speelgoedmarkt-Meijel
Speelgoed voor het goede doel
24 september 2026 | 18:00

Advertentie