Skip to content

Edje Philipsen nieuwe Prins van C.V. De Kieveloeët uit Meijel

15 november 2025 | 20:00

In een volle zaal bij De Heere van Meijel is Edje Philipsen uitgeroepen tot nieuwe Prins van C.V. De Kieveloeët in Meijel.

Prins Edje I

Tijdens de onthulling maakte Edje zijn entree in opvallende Sinterklaaskleding, waarna hij officieel werd voorgesteld als Prins Edje I. De sfeer zat er direct goed in en de zaal reageerde enthousiast op de nieuwe heerser van het Meijelse vastelaovesseizoen.

Met zijn spreuk “Vól gas mi alleman; Roeëj, géél òf gruun, mak d’r wa van!” zet Prins Edje I de toon voor het Meijelse vastelaovesseizoen.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Baarlonaar-Piet-Cootjans-ontvangt-Cultuurprijs-Peel-en-Maas-2025
Personen die zich op bijzondere wijze inzetten
15 november 2025 | 19:10
Foto's | Pim Grol
Haunted house
15 november 2025 | 9:36
2025_11_14-Danee-van-Buiten-gestart-als-kinderburgemeester
Officieel van start!
14 november 2025 | 20:00
Gemeentehuis Peel en Maas Panningen-3
Plannen en uitgaven zijn goedgekeurd
14 november 2025 | 17:00

Advertentie