Het team Veiligheid van Peelgeluk organiseerde op maandag 10 november in samenwerking met de politie een goedbezochte informatieavond in Meijel.
Peelgeluk
Tijdens deze bijeenkomst kwamen uiteenlopende onderwerpen aan bod, zoals inbraakpreventie, nepagenten, babbeltrucs, bankpasfraude, verkeersveiligheid, schoolgaande kinderen, het strooibeleid van de gemeente en wat bewoners zelf kunnen doen om hun omgeving veiliger te maken. Ook werd er aandacht besteed aan verlichting in de wijk, de nieuwe 112.nl-app en het belang van buurt-Whatsappgroepen.
Zorgen van bewoners serieus genomen
Naast de praktische tips en toelichtingen op risico’s, stelden aanwezigen diverse vragen over de veiligheid in Meijel. Zo werd er onder andere gewezen op het tekort aan zebrapaden en de gebrekkige straatverlichting. Het team Veiligheid gaf aan dat deze signalen serieus worden genomen en dat er in overleg met de gemeente en de politie werk van wordt gemaakt.
Team
Het team Veiligheid bestaat uit Jan van Heugten, Danielle Verbugt en Pieter Verstappen. Namens de politie waren wijkagenten Marijn Stooter en Pleun Jagers aanwezig.
Vragen
Voor vragen over veiligheid of ondersteuning bij veiligheidskwesties kunnen inwoners contact opnemen via veiligheid@peelgeluk.nl.







Er zijn nog geen reacties geplaatst