Op donderdag 12 juni aanstaande wordt de eerstvolgende dansmiddag georganiseerd voor iedereen die van dansen houdt. Speciaal voor en met mensen met dementie en hun mantelzorgers. Ook rolstoeldansers en hun begeleiders zijn van harte welkom. Ontspannen en ontmoeten staan op deze middag centraal, begeleidt en ondersteunt door professionele vrijwilligers. Dit alles onder het motto ‘ Dans met mij ‘! DJ Anton zorgt tijdens de dansmiddag zoals altijd weer voor passende muziek.
Danssalon
Danslocatie
De danslocatie is de grote zaal van Gemeenschapshuis In Kepėl Kerkstraat 27 te Panningen. Aanvang 14.30 uur. De zaal is open vanaf 14.00 uur. Einde 16.30 uur. De entree is €6,- voor een kopje koffie/thee en een stuk vlaai/gebak. Voor vragen over vervoer e.d. kun je contact opnemen met coördinator Jo Basten tel. 077-4662026 of 06-24675612.
“Wij verheugen ons op uw komst en vragen u om onderstaande data te noteren. Elke 2e donderdag van de maand.”
Dit zijn in 2025 de donderdagen 10 juli, 11 september (10-jarig jubileum ), 9 oktober, 13 november en 11 december. In augustus is er geen danssalon i.v.m. vakantie.
Er zijn nog geen reacties geplaatst