Skip to content

Kéjsjeuteklèts | Een tipje van de sluier…

18 januari 2025 | 11:11

 

Daar zijn we weer met de 3e Kéjsjeuteklèts! Een hele speciale aflevering, want vandaag wordt er een tipje van de sluier (of masker) opgelicht en kun je iets meer te weten komen over de nieuwe heersers. Spannend… Ook maken we bekend wat de super vette prijs is die je kunt winnen met de wagen ontwerpwedstrijd. Snel kijken dus!

Kéjsjeuteklèts

Kéjsjeutebal
Tijdens het Kéjsjeutebal op zondag 26 januari kom jij erachter wie de nieuwe prins, prinses en de raad van 11 gaan vormen. Het Kéjsjeutebal vindt plaats in D’n Binger van 14.00 tot 18.00 uur. Voor meer informatie kun je de Facebookpagina van de Kéjsjeut in de gaten houden.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Kandidaten-Wa-Enne-Kraom-2
Wie zie jij graag terug in Wa Enne Kraom?
19 februari 2025 | 16:28
Foto | Linde Joosten
De krant is dikker dan ooit
19 februari 2025 | 16:00
43-Meijelse-jongens-in-Nederlands-Indie-1946-1950-1
De Meijelse waarheid
18 februari 2025 | 20:00
Archieffoto Meijel24 (John Linders)
Drie verdachten zijn aangehouden
18 februari 2025 | 16:15

Advertentie