Skip to content

Reactie Lokaal Peel en Maas en CDA Peel en Maas op aangekondigde ontslag van wethouder Beukema

6 januari 2024 | 15:10

Lokaal Peel en Maas en CDA Peel en Maas hebben donderdag 4 januari 2024 kennis genomen van het aangeboden ontslag van wethouder Machteld Beukema en het zich uit te coalitie terugtrekken van D66 Peel en Maas.

Ontslag van wethouder Beukema

Wij waren zeer verrast door deze mededelingen. Uiteraard respecteren wij, maar betreuren ook de gemaakte keuzes“. Op dit moment beraden Lokaal Peel en Maas en CDA Peel en Maas zich op de ontstane situatie en welke gevolgen dit heeft voor de huidige coalitie. Op korte termijn zullen gesprekken gevoerd worden over de richting voor de toekomst.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_07_24-Nostalgische_kinderkermis_op_Eynderhoof-1
Alleen maar lachende gezichten
25 juli 2026 | 11:00
2026_07_24-Spellenmiddag_in_museum_Peel_en_Maas
In samenwerking met Spellenavond Limburg
24 juli 2026 | 16:00
2026_07_22-Wederom_vernielingen_bij_Belfort_de_Vossenberg-1
Getuigen gezocht
22 juli 2026 | 14:00

Advertentie