Skip to content

Tweede Kamer verkiezingen | Opkomst Peel en Maas maandag en dinsdag

16 maart 2021 | 22:18

In Peel en Maas zijn tijdens het vervroegd stemmen op maandag en dinsdag tot dinsdagavond 21.00 uur in totaal 2867 kiezers naar de stembus gegaan. Dat is 8,28%.

Verkiezingen

Alle stemlokalen in Peel en Maas zijn woensdag 17 maart geopend van 07.30 uur tot 21.00 uur. Neem bij het stemmen naast jouw stem(plus)pas ook een geldig identiteitsbewijs mee. Je bent verplicht dit te tonen in het stemlokaal. Voor deze stemming geldt dat het identiteitsbewijs (paspoort, identiteitskaart of rijbewijs) maximaal 5 jaar verlopen mag zijn.

Waar kan ik stemmen?
In Meijel kun je woensdag terecht bij gemeenschapshuis d’n Binger en in de kerk. Bekijk hier het overzicht van alle stembureau’s in de gemeente Peel en Maas.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

20250220_Onthulling-bankje-mevrouw-Beijers-van-Lierop_12
Wat een bijzonder moment!
21 februari 2025 | 10:26
Carlos-en-Bertine-1
Niet Aangeboren Hersenletsel
20 februari 2025 | 19:00
2025_02_20-Toneelvereniging-COM-Meijel-speelt-As-it-is-in-Heaven1
Kom je ook kijken?
20 februari 2025 | 17:00
foto_vastelaovend_deheere_2024
Bekijk hier het programma!
20 februari 2025 | 10:59

Advertentie