Skip to content

Lars maakt van een oude kersenboom een prachtig kunstwerk (Foto’s)

27 september 2020 | 16:33


In Meijel aan de Prins Bernhardstraat is de stam van een oude kersenboom omgetoverd tot een kunstwerk. Lars Cuijpers uit Beringe nam de opdracht aan om met de kettingzaag, lamellenfrees, dremel en schuurpapier op elk van de vijf uiteinden een mooie creatie te maken.

Van kersenboom tot kunstwerk

Een mooie oehoe, kerkuil, adelaar, specht en als laatste een eekhoorn die de boom beklimt. Dit zijn de 5 dieren die vanaf vandaag trots over het mooie dorp Meijel kijken. Heb je ook een leuk idee, dan kun je Lars vinden op Facebook onder de naam Lars chainsaw works.

Foto’s John Linders

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026-09-29-Jeugdvoorstelling-Sirocco-klaar-voor-het-podium2
Laat je meevoeren door deze wervelwind!
29 september 2026 | 17:00
2026-09-28-Overlijdensbericht-Piet-van-Lieshout2
Uitvaartbegeleiding van den Boom
29 september 2026 | 10:00
Gemeentehuis Peel en Maas Panningen-3
Meijel als eerste gebied
28 september 2026 | 12:00
2026-09-28-GAWA-Festival-kijkt-terug-op-geslaagde-tweede-editie-in-Meijel2
Sfeer zat er goed in!
28 september 2026 | 10:15

Advertentie