Skip to content

Kermissen Meijel, Baarlo en Beringe definitief afgelast

20 augustus 2020 | 15:25

De kermissen van Meijel, Baarlo en Beringe gaan dit jaar niet door. Burgmeester Delissen heeft dat vandaag besloten. In navolging van de afwegingen die ook de omliggende gemeenten hebben gemaakt. Na overleg met diverse betrokkenen, de Veiligheidsregio en de door Premier Rutte aangekondigde verscherpte maatregelen is burgemeester Delissen tot dit besluit gekomen.

Afgelast

Kessel-Eik
De kermis in Kessel-Eik van komend weekeinde gaat wel door. Dit betreft een kleine, reeds vergunde kermis met 5 attracties die gericht zijn op kinderen. Dit is daarmee de laatste kermis die dit jaar in Peel en Maas georganiseerd wordt. Vanzelfsprekend vragen gemeente Peel en Maas en de kermismeester bezoekers de maatregelen in acht te nemen.

Oplopend aantal besmettingen
Vooral het landelijk toenemende aantal coronabesmettingen – en de naar aanleiding hiervan door de Rijksoverheid en Veiligheidsregio gegeven adviezen en opgestelde richtlijnen- zijn van doorslaggevend belang geweest bij deze beslissing. Burgemeester Delissen: “Het was een erg lastig besluit, maar de gezondheid en veiligheid van onze inwoners staan voorop. We zijn eerder ontzettend hard getroffen en we moeten samen proberen te voorkomen dat dit ons opnieuw overkomt!

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Den Doelhof Meijel
Ontmoeten, vertellen, spelen en verbinden
18 juni 2026 | 17:00
2026_06_17-Bijeenkomsten_over_veilig_leven_goed_bezocht_in_Meijel-1
Veilig Peelgeluk, Senioren Meijel en EHBO Meijel
18 juni 2026 | 9:00
2026_06_17-300_miljoen_voor_De_Peel_start_van_maatregelen_voor_lostrekken_vergunningverlening
Geld voor herstelgebied
17 juni 2026 | 15:24

Advertentie