Skip to content

Beatz Meets in Meijel

20 januari 2020 | 22:11

Beatz Meets in MeijelEen indrukwekkende en spetterende middag! Beatz Meets is hét slagwerkevenement in Meijel. Beatz, de slagwerkgroep uit Meijel, ontmoet Jeugddrumband St. Severinus Grathem en Percussiegroep Fanfare Concordia Leveroy en verzorgen 9 februari om 14.30 uur samen een muzikale middag in D’n Binger in Meijel.

Beatz Meets in Meijel

Beatz en Jeugddrumband St. Severinus bestaande uit de jeugdige slagwerkers openen de middag met een spetterend optreden van beide verenigingen onder leiding van Frank Schreurs. Daarna nemen de ervaren slagwerkers van Percussiegroep Fanfare Concordia onder leiding van Roy Jansen het stokje over en laten zij horen wat een bijna 20 koppig slagwerkensamble kan. Kortom, een afwisselende muzikale middag van jonge tot ervaren slagwerkers die je niet wilt missen.

Laat je verrassen door de drie verenigingen tijdens Beatz Meets. Iedereen kan gratis komen genieten van melodische- en ongestemd slagwerk tijdens een middag vol gevarieerde muziek.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

2025_04_18-Koningsdag-Meijel
Nieuw comité opgestaan
18 april 2025 | 15:00
Foto | IgorTishenko - depositphotos.com
Kosteloos en onafhankelijk advies
18 april 2025 | 12:00
Foto's Facebook Kermissen Peel en Maas
Kermis in Helden
18 april 2025 | 9:16
Foto: Depositphotos Natalya50125
Een fleurige actie van het Meijels Mannenkoor
17 april 2025 | 17:03

Advertentie