Skip to content

Lachen, gieren, brullen tijdens het 12e Sjééle Waazel Gala (Foto’s)

7 december 2019 | 23:00

Zaterdagavond vond de 12e editie plaats van het Sjééle Waazel Gala van C.V. De Kieveloeët, in d’n Binger in Meijel. Deze avond vol buutteredners en tonpraters werd gevuld met jeugdtalent, doorgewinterde tonpraters, en meervoudig Limburgse en Brabantse Kampioenen.

Sjééle Waazel Gala

Gezien de geografische ligging van Meijel bestond het programma uit het beste van Limburg en het beste van Noord-Brabant. Zo verschenen uit Limburg jeugdbuuttekampioen Dylano Driessens, finalist van 2019 Helga Cornelissen en Limburgs Kampioen 2016 Gilbert Petit in de ton. Uit Noord-Brabant ontvingen ze theatermaker en tonprater Marlon Kicken, Hans Keeris (meervoudig finalist tonpraat kampioenschappen) en Berry Knapen (meervoudig Brabants Kampioen).

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | John Linders
gemeente Peel en Maas
2 november 2025 | 9:18
AndreyPopov - depositphotos.com
Ruimte om te blijven investeren
2 november 2025 | 9:00
2025_11_01-Wie-eet-het-spekje-op-Wa-Enne-Kraom-Quizzt-special
Bekijk hier de video!
1 november 2025 | 10:00
Foto's | Pim Grol
Artiesten uit eigen regio op het podium
1 november 2025 | 9:00

Advertentie