Skip to content

Ree uit Noordervaart gered

15 oktober 2019 | 12:30

Een ree is dinsdagmorgen te water geraakt in de Noordervaart tussen Meijel en Nederweert. Medewerkers werkzaam op een vuilniswagen reden op Hoeven in Nederweert-Eind en zagen het dier in het water. Ze aarzelden geen moment en schakelden de dierenambulance in.

Gered
Deze kwam snel ter plaatse maar kon niet bij het dier komen. Vervolgens werd de brandweer van Nederweert gebeld. Zij kwamen met een bootje om de ree uit het water te halen. De ree werd snel uit het water gehaald waarna het dier werd overgedragen aan het personeel van de dierenambulance. Zij namen het verzwakte dier mee.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

adoptantenavond-van-Meijel-Schoon
Adoptantenavond van Meijel Schoon
25 april 2026 | 11:37
20250425_Koninklijke-onderscheiding_1
Lintjesregen 2026 in Peel en Maas
24 april 2026 | 15:30
2026_04_24-Koninklijke_onderscheiding_voor_Peter_Creemers_uit_Meijel9
Lid in de Orde van Oranje-Nassau
24 april 2026 | 15:15

Advertentie