Dit weekend is er een bruisend schuttersweekend in Grathem! Voor zowel jong als oud zijn er verschillende evenementen georganiseerd door Schutterij St. Severinus Grathem.
Zaterdag vond het drie- en zestal schieten plaats. Vriendenteams, collega’s of andere gezelschappen mochten in teams van drie of zes personen schieten in de open lucht. Na het schieten was er ’s avonds het Mallorca Sommerfest. Een Duitse/Megapark avond met artiesten als Otto Wunderbar, MR. LOCO LOCO, DJ Sensation en de dj’s van FAKE TITS.
Sint Willibrordus
Op zondag 18 augustus organiseerde de vereniging het laatste bondsschuttersfeest van dit jaar. De optocht trok vanaf 13.30 uur door het dorp. Daarna vonden de terreinwedstrijden plaats. Schuttersbond EMM huldigde St. Willibrordes uit Meijel met het veroveren van den Um. Beschermheer Hubert Mackus heeft de kleine lettertjes bij de door hem ter beschikking gestelde trofee, voor best presterende afdeling op het OLS, goed gelezen. De bokaal gaat naar Meijel en zal daar blijven. Voor de volgende editie komt er een nieuwe.
Foto’s Johan Horst
Er zijn nog geen reacties geplaatst