Skip to content

Meijels Mannenkoor verzorgd Pelgrimsmis in Ommel

11 mei 2019 | 10:00

Op zaterdag 18 mei a.s. zingt het Meijels Mannenkoor/Méél Voices uit Meijel de Pelgrimsmis in de Onze-Lieve-Vrouw-Presentatiekerk in Ommel.

Méél Voices
Onder leiding van dirigent Sylvia Berghs en Jean-Pierre Steijvers op orgel zingt het koor de ‘Messe Breve’ van Charles Gounod. Verder worden de werken ‘Ave Maria‘ en het ‘King all Glorious‘ gezongen. Een tweetal werken wordt muzikaal ondersteunt op dwarsfluit.

Aanvang: 18.00 uur. Op bedevaart gaan heeft voor veel mensen een bijzondere betekenis. Het is daarom dat ze deze Pelgrimsmis van harte kunnen aanbevelen.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026-07-08-Jubileum-25-jaar-Stichting-VEEN
Zaterdagmiddag 12 september
8 juli 2026 | 18:00
2026-07-06-Sara-Goossens-en-Zoe-Janssen-Nederlands-kampioen-beachvolleybal-Onder-19
Ze spelen in Peelpush Dames 2
6 juli 2026 | 16:00
Foto | Danssalon Peel en Maas
Voor iedereen die van dansen houdt
6 juli 2026 | 15:00

Advertentie