Skip to content

Meijels Mannenkoor verzorgd Pelgrimsmis in Ommel

11 mei 2019 | 10:00

Op zaterdag 18 mei a.s. zingt het Meijels Mannenkoor/Méél Voices uit Meijel de Pelgrimsmis in de Onze-Lieve-Vrouw-Presentatiekerk in Ommel.

Méél Voices
Onder leiding van dirigent Sylvia Berghs en Jean-Pierre Steijvers op orgel zingt het koor de ‘Messe Breve’ van Charles Gounod. Verder worden de werken ‘Ave Maria‘ en het ‘King all Glorious‘ gezongen. Een tweetal werken wordt muzikaal ondersteunt op dwarsfluit.

Aanvang: 18.00 uur. Op bedevaart gaan heeft voor veel mensen een bijzondere betekenis. Het is daarom dat ze deze Pelgrimsmis van harte kunnen aanbevelen.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_06_10-Expositie_van_Alex_Jansen_in_Dn_Binger
Bijzondere schilderijen
10 juni 2026 | 15:00
2026-06-10-Driek-Manders-uitgeroepen-tot-Handbaltalent-van-het-jaar-20252026
Een late start, een grote droom
10 juni 2026 | 11:00
2026_04_13-IVN-Slootjesdag-in-Meijel
Eindelijk is het zover
9 juni 2026 | 15:00

Advertentie