Skip to content

Wielrenner gewond na aanrijding N279 Heythuysen

27 juni 2018 | 15:32

Woensdagmiddag zijn een personenauto en wielrenner met elkaar in botsing gekomen op de kruising Noorderbaan met de N279 in Heythuysen. Hierbij raakte de wielrenner gewond.

Wielrenner gewond
De wielrenner kwam bij het ongeval hard ten val. Hij is ter plekke nagekeken waarna hij met onbekende verwondingen werd overgebracht naar het ziekenhuis. De fiets is door de politie meegenomen naar het bureau waar de eigenaar hem later kan komen ophalen. De inzittenden van de personenauto raakte niet gewond maar waren wel flink geschrokken.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_02_07-Mees-Krentje
Mèèls Krèntje
7 februari 2026 | 10:25
2026_02_06-Gratis_sportclinic_voor_jeugd_uit_Meijel_op_woensdag_18_februari
Smash & Score
6 februari 2026 | 17:00
Gemeentehuis Peel en Maas Panningen-3
Woningen blijven bereikbaar voor hulpdiensten
6 februari 2026 | 9:00
15 - 2024 Vasteloavend optocht Meijel - JL-5
Geen enkele uitdossing van hoofddeksel is te gek
5 februari 2026 | 20:00

Advertentie