Skip to content

N279 gedeeltelijk afgesloten na ongeval tussen Tesla en vrachtwagen

26 april 2019 | 10:52


Een Tesla en een vrachtwagen zijn vrijdagmorgen hard met elkaar in botsing gekomen op de Schaapsbrug N279 in Heibloem. Daarbij raakte één persoon gewond. De bestuurder van de Tesla kwam volgens omstanders vanuit Heibloem gereden en de vrachtwagen in tegenovergestelde richting. Ter hoogte van de kruising met de Heide kwamen de twee met elkaar in botsing.

Gewond
De bestuurder van de personenauto werd per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis. Hij raakte lichtgewond. De vrachtwagenchauffeur bleef ongedeerd. De brandweer kwam ter plaatse om de elektrische auto veilig te stellen.

Team Verkeer Politie Limburg doet onderzoek. Hierdoor is de N279 tijdelijk gedeeltelijk afgesloten tussen Heide en de Asbroek.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

5 jaar DikkeMik Meijel-3
We zijn weer terug…
8 augustus 2026 | 14:15
2026_08_07-Brand_in_sloot_slaat_over_op_tuinderskas_in_Ospeldijk-1
Bewoner raakt gewond
7 augustus 2026 | 16:21
2026_08_05-Een_middag_vol_Franse_sfeer_bij_t_Slakkenhuys
Op zondag 6 september 2026
7 augustus 2026 | 14:00

Advertentie