Skip to content

Taekwondowedstrijden in Sporthal De Körref

5 november 2026 | 14:00

Op zondag 8 november organiseert Taekwondovereniging Chin-Hûng uit Meijel haar jaarlijkse sparringstoernooi in Sporthal De Körref. Naar verwachting komen circa 130 taekwondoka’s uit Brabant en Limburg naar Meijel om op de wedstrijdmat de sportieve strijd met elkaar aan te gaan en een gooi te doen naar de prijzen.

Taekwondovereniging Chin-Hûng

Al meer dan 25 jaar organiseert Chin-Hûng dit toernooi samen met en voor taekwondoka’s uit de regio. Daarmee is het evenement uitgegroeid tot een mooie sportieve traditie, waarbij sportiviteit en plezier in de taekwondosport centraal staan.

Het grote aantal inschrijvingen laat zien dat het toernooi nog altijd erg populair is. De laagdrempelige opzet maakt het evenement aantrekkelijk voor zowel beginnende als meer ervaren taekwondoka’s. Het biedt deelnemers de mogelijkheid om wedstrijdervaring op te doen en zich met andere taekwondoka’s te meten .

De wedstrijden beginnen om 9.30 uur en duren naar verwachting tot ongeveer 14.30 uur. Publiek is van harte welkom om de deelnemers aan te moedigen en kennis te maken met de dynamische taekwondosport.

De toegang is gratis. Iedereen is aanstaande zondag van harte welkom in Sporthal De Körref in Meijel!

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | Musicalschool Me On Stage
Gratis proefles voor geïnteresseerden
5 november 2026 | 11:00
2026-11-04-Informatieavond-Vitaal-Buitengebied-voor-alle-boeren-en-burgers-in-de-regio
Transitie in de praktijk door Rob Wanten
4 november 2026 | 17:00
2026_11_03-Femke-Schriks-en-Janne-Biemans-behalen-16e-plaats-op-EK-Majorettes
Bijzonder EK-avontuur voor duo MD Meijel
3 november 2026 | 17:00

Advertentie