Skip to content

Dans met mij

8 april 2019 | 10:00

Dansen is een leuke en effectieve manier van bewegen. Vroeger deden ouderen het graag en vaak en waren ze er goed in. Leuk om te doen. Dansen op romantische muziek van vroeger met herinneringen aan die goeie oude tijd.

Elke tweede donderdag van de maand wordt een dansmiddag georganiseerd voor iedereen die van dansen houdt. Speciaal ook voor en met mensen met dementie en hun mantelzorgers. Ontspannen en ontmoeten staan op deze middag centraal, begeleidt en ondersteunt door vrijwilligers. Dit alles onder het motto “Mag ik deze dans van u”?

Danslocatie
De danslocatie is De Vriendschap (voorheen de Hoove) Hoogstraat 70 in Beringe.

Aanvang 14.00 uur. De zaal is open vanaf 13.30 uur. Einde 16.30 uur. De entree bedraagt 5 euro inclusief koffie/thee en iets lekkers

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025_09_22-Kinderkledingbeurs-in-Meijel
Op woensdag 1 april
19 maart 2026 | 16:00
Verkiezingen stembureau Binger-2
Gemeenteraadsverkiezingen Peel en Maas 2026
19 maart 2026 | 1:14
Verkiezingen stembureau Binger-2
Gemeenteraadsverkiezingen
18 maart 2026 | 18:40

Advertentie