In het weekend van 30 en 31 mei a.s. laat Meijelnaar Martien Derckx zich zien als kunstenaar, met tekeningen geïnspireerd op Meijel en zijn werk als postbode en boodschapper van goed en slecht nieuws. Zijn tekeningen worden ondersteund met foto’s van Peter Hardewijn.
Martien Derckx
Een kunstexpositie met als thema ‘Boodschapper van de Bosrand’
Martien werd in 1962 geboren als zoon van Dré en Sjaan Derckx op de Molenhaagweg in Meijel. Na een opleiding aan de Rietveldacademie in Amsterdam, kwam hij na twee jaar Antwerpen terecht in Londen, om daar zijn brood te verdienen als performer, fietskoerier, straatveger en bellboy. Zijn tekeningen zijn gebaseerd op herinneringen, indrukken en associaties, geïnspireerd door kunstenaars als Chaim Soutine en Joseph Beuys.
Je doet de deur open, je gaat naar binnen en dan begint het.
Dan ben ik niet bang maar nieuwsgierig.
Dat is wat in de tekeningen tot uiting komt.
All the world is a stage
Kind van het dorp, man van de stad.
Tekeningen en foto’s van deze kunstenaars worden vertoond op beide dagen van 11.00 uur tot 17.00 uur op het adres Bosrand 20 te Meijel.







Er zijn nog geen reacties geplaatst