Skip to content

Lunchen, dineren en swingen bij Goejje tijdens Jaarmarkt Meijel

20 juli 2025 | 19:49

Op vrijdag 25 juli bruist Meijel tijdens de jaarlijkse jaarmarkt. Overal in het dorp is van alles te beleven. Zo ook bij Grand café Goejje!

Jaarmarkt Meijel

Lunchen, dineren of voetjes van de vloer!
Mocht je met een volle buik vanuit het terras de jaarmarkt willen bezoeken kom dan gezellig lunchen bij Goejje. Liever eerst over de jaarmarkt? Dat kan ook! ’s Avonds geniet je van een aangepaste dinerkaart, met voor ieder wat wils. Gewoon genieten van een lekker drankje op het terras of met de voetjes van de vloer met The Deejays!

De jaarmarkt vindt plaats op vrijdag 25 juli van 16.00 tot 22.30 uur in het centrum van Meijel. Bij Goejje gaan ze nog wat langer door, The Deejays spelen tot sluit!

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Overlijdensbericht-Jan-Leenders-1
Uitvaartbegeleiding van den Boom
21 juli 2025 | 9:26
Alexanderplein centrum Meijel kerk Meijel-1
Kom jij ook?
19 juli 2025 | 16:00
Gezellige jaarmarkt in Meijel-9
Bekijk het programma
18 juli 2025 | 11:00
2025_07_17-Burgemeester-Vostermans-bezoekt-echtpaar-Dohmen-Scheer
Briljanten huwelijk
17 juli 2025 | 18:00

Advertentie