Skip to content

Nieuwe zomerexpositie bij Sint Jozef in Meijel

27 mei 2025 | 14:00

Vanaf 1 juni 2025 is er een nieuwe zomerexpositie te zien bij Sint Jozef in Meijel. de schilderijen van Tilly van den Beucken zijn dan te bewonderen.

Sint Jozef

De schilderes
Tilly van den Beucken werd op de Zandberg in Helden geboren, maar woont sinds 1970 in Maasbree. Zo lang ze zich kan herinneren is tekenen en schilderen haar passie. Inspiratie haalt ze uit lucht, water, natuur, muziek en mens. Dit levert steeds een gratis palet op, vol pracht en kleur!

Altijd is ze op zoek naar vorm en techniek: ze ging van tekenen naar olieverf naar aquarel naar acryl op linnen. Bij beeldend kunstenaar Mien Huijskens in Horn vond ze door de jaren heen de juiste inspiratie, stimulans en ontwikkeling.

Tilly van den Beucken deelt graag haar passie. Iedereen is van harte uitgenodigd te komen genieten van haar werk!

Informatie
De tentoonstelling is te zien van zondag 1 juni 2025 tot en met zondag 24 augustus 2025 bij Sint Jozef (Kapelkesweg 1 in Meijel). Op het Sint Jozefplein is ruimte voor een lekker kopje koffie of thee. De openingstijden zijn als volgt:

  • Maandag tot en met vrijdag | 11.00 tot 17.00 uur
  • Zaterdag en zondag | 13.30 tot 17.00 uur

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Overlijdensbericht-Jan-Leenders-1
Uitvaartbegeleiding van den Boom
21 juli 2025 | 9:26
Alexanderplein centrum Meijel kerk Meijel-1
Kom jij ook?
19 juli 2025 | 16:00
Gezellige jaarmarkt in Meijel-9
Bekijk het programma
18 juli 2025 | 11:00

Advertentie