Skip to content

Herinrichting Jan Truijenstraat definitief

24 oktober 2018 | 10:34

De Jan Truijenstraat in Meijel wordt definitief heringericht. Dat is dinsdagavond tijdens de raadsvergadering besloten. Uit onderzoek blijkt dat de Jan Truijenstraat en Kerkstraat in Meijel én de Baarskampstraat in Kessel intensief worden gebruikt en dat gemeten snelheden te hoog liggen. Om de verkeersveiligheid op een preventieve manier te verbeteren op deze belangrijke doorgaande wegen moeten de wegen opnieuw ingericht worden.

Kerkstraat
Omdat er nog allerlei ontwikkelingen lopen rondom de nieuwe school aan de Kerkstraat in Meijel worden eerst de Jan Truijenstraat en de Baarskampstraat gereconstrueerd en daarna pas de Kerkstraat in Meijel.

Jan Truijenstraat
De weginrichting van de Jan Truijenstraat wordt aangepast door de weg te versmallen van 9 naar 6 meter met groenstroken en parkeerplaatsen. De asfaltverharding wordt vervangen voor klinkerverharding. De weg wordt heringericht naar 30 km/uur conform duurzaam veilig. Gelijktijdig worden rioolwerkzaamheden uitgevoerd.

Totale begrote kosten van de herinrichtingen van de Jan Truijenstraat en de Baarskampstraat bedraagt € 1.500.000

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

2025_04_18-Koningsdag-Meijel
Nieuw comité opgestaan
18 april 2025 | 15:00
Foto | IgorTishenko - depositphotos.com
Kosteloos en onafhankelijk advies
18 april 2025 | 12:00

Advertentie