Skip to content

De Fiets4Daagse komt er weer aan

28 mei 2023 | 12:47

Fiets4Daagse De Peel staat weer in de steigers om iedereen weer te verwelkomen en te laten genieten van een fantastische en sportieve Fiets4Daagse. Zoveel mogelijk over rustige wegen om het recreatieve karakter te benadrukken, door prachtige bosrijke en unieke natuurgebieden in de Peel en langs de Maas.

Fiets4Daagse

De 46e editie wordt dit jaar gehouden van 18 t/m 21 juli. Vier dagen recreatief fietsen in de Limburgse- en Brabantse Peel, de Kempen en de Meijerij met 3 startplaatsen: Deurne, Meijel en Stiphout. Dagelijks een andere startplaats kiezen om te vertrekken is weer mogelijk. Alle routes, 30 – 45 en 60 km, zijn bewegwijzerd, duidelijk beschreven of op GPS en leiden zo weinig mogelijk langs drukke wegen.

Vertrektijden zijn dagelijks tussen 9.00 en 13.00 uur. De eindcontrole sluit dagelijks om 17.00 uur. Voorinschrijven met een korting van € 2,- voor 4 dagen kan vanaf 1 mei tot 12 juli. Dit kun je doen via de website van de organisatie: www.fiets4daagsedepeel.nl Hier vind je ook meer info over de drie startplaatsen.  Tijdens de Fiets4Daagse is het natuurlijk ook mogelijk je in te schrijven.

Sportief en recreatief genieten tijdens Fiets4Daagse De Peel met vele bezienswaardigheden en live-entertainment voor jong en oud. Een Fiets4Daagse die je moet beleven…….Ook dit jaar weer een “sportief en feestelijk festijn” waarbij genieten en gezelligheid troef zullen zijn”.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

2025_04_18-Koningsdag-Meijel
Nieuw comité opgestaan
18 april 2025 | 15:00
Foto | IgorTishenko - depositphotos.com
Kosteloos en onafhankelijk advies
18 april 2025 | 12:00
Foto's Facebook Kermissen Peel en Maas
Kermis in Helden
18 april 2025 | 9:16
Foto: Depositphotos Natalya50125
Een fleurige actie van het Meijels Mannenkoor
17 april 2025 | 17:03

Advertentie