Skip to content

Meijel Schoon maakt Peelgelukborden schoon

19 mei 2023 | 11:05

Meijel Schoon heeft de Peelgeluk borden die je begroeten als je Meijel binnen komt schoon gemaakt. Meijel Schoon is altijd op zoek om verbinding te maken.

Meijel Schoon

Zo hebben de Stichting Peelport en Meel Marketing van het netwerk dorpsoverleg een bijdrage geleverd aan de hesjes van Meijel Schoon. De mooie slogans : “ jij vindt Meijel Schoon toch ook op z’n mooist “ en “ doe Meijel een lol ruim op die drol “ zijn bedacht door Meel Marketing.

Meijel Schoon is dagelijks in de weer op met 80 adoptanten Meijel zwerfafval vrij te houden en zo nog meer Peelgeluk voor al inwoners van Meijel en gasten die Meijel bezoeken te brengen.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | Johan Horst
Zaterdag 13 en zondag 14 december
8 december 2025 | 18:00
Politieonderzoek-Ospel-na-dode-in-SJG-Weert-4
Conflict over geld escaleerde
8 december 2025 | 17:25
2025_12_08-De-voorbereidingen-zijn-in-volle-gang-Kejsjeuteklets
Wat gebeurt er in Meijel?
8 december 2025 | 17:00

Advertentie