Skip to content

Meijelse woonwagenbewoners voeren actie

18 oktober 2018 | 17:09

De familie Kraus-Leenders uit Meijel voert actie. Vanwege gebrek aan permanente staplaatsen demonstreren woonwagenbewoners op meerdere plekken in de provincie. De woordvoerder van de Meijelse familie zegt tegen L1 dat de gemeente weigert om de staplaatsen uit te breiden, omdat daar geen ruimte voor zou zijn. Broers en zussen van de familie willen namelijk ook een wagen plaatsen.

De Meijelse familie heeft onder andere spandoeken opgehangen met de tekst: ‘Wij demonstreren voor onze cultuur te bewaken en te behouden’, en ‘Samen staan we sterk’. Of er verdere acties gaan komen in Meijel, dat weet de familie nog niet.

Foto ingestuurd door familie Leenders.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_05_20-Infoavond-Boer-en-Natuur-georganiseerd-door-de-Plattelandscooperatie
Plattelandscoöperatie Peel en Maas
20 mei 2026 | 11:00
Foto | ginasanders - depositphotos.com
6 juni wordt 30 mei
20 mei 2026 | 9:00
2026_05_19-Expositie-Boodschapper-van-de-Bosrand
Door Martien Derckx
19 mei 2026 | 17:00
Voorzitter Jacq Crommentuijn & Guus Peeters samen met eigenaresse Monique Hermkens (tweede van inks) en Moniek van den Berkmortel (rechts).
Minimaal 5 komende seizoenen
19 mei 2026 | 10:00

Advertentie