Skip to content

Gemeente Peel en Maas start zoektocht naar cateringbedrijf

9 oktober 2018 | 15:00

Gemeente Peel en Maas is op zoek naar een lokaal gevestigd cateringbedrijf voor het bedrijfsrestaurant. Zij organiseren daarom voor alle geïnteresseerde, in de gemeente gevestigde, cateraars een informatiebijeenkomst op woensdag 24 oktober om 20.00 uur in het Huis van de Gemeente. Tijdens deze bijeenkomst krijg je nadere informatie over de invulling van de catering voor het bedrijfsrestaurant van het Huis van de Gemeente.

Ontmoetingsplek
Binnen het Huis van de Gemeente is het bedrijfsrestaurant de ontmoetingsplek in het gebouw voor de medewerkers. Het bedrijfsrestaurant biedt ruimte om te ontmoeten, eten, werken en overleggen. Het restaurant moet uitnodigend zijn voor de medewerkers. De Gemeente Peel en Maas heeft de voorkeur om, binnen voorop gestelde eisen en randvoorwaarden, met een lokale cateraar tot een overeenkomst te komen.

Aanmelden
Je kunt jezelf voor deze informatiebijeenkomst aanmelden door vóór 23 oktober 2018 een e-mail te sturen naar: linda.timmermans@peelenmaas.nl

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | Danssalon Peel en Maas
Danssalon bestaat exact 11 jaar
2 oktober 2026 | 11:00
Raadzaal gemeentehuis Peel en Maas-1
Vragenlijst over Warmteprogramma
1 oktober 2026 | 17:00
2026_10_01-Maison_Makelaars_column_Maarten_maakt_zich_druk
Over wonen, bouwen en leven in Meijel
1 oktober 2026 | 13:00
2026_05_12-MB2Wielers-11
Geen voorrijkosten in Meijel
1 oktober 2026 | 9:30

Advertentie