Skip to content

Ik ben Alexander de podcast #2

22 februari 2023 | 15:00

Herinner jij je de blogs van Irma Snijders nog? Irma interviewt nu weer mensen die meedoen aan Ik ben Alexander, maar nu in de vorm van een podcast! In deze aflevering praat Irma met de productieleiding.

Ik ben Alexander

Het rockfonisch drama bestaat uit toneel, dans, live muziek en projecties. De voorstellingen zijn 2,3,9 en 10 juni om 20.00u. en 11 juni om 14.30u. te zien in gemeenschapshuis d’n Binger in Meijel. Tickets zijn online te koop vanaf maandag 27 februari via www.toneel-meijel.nl. Vanaf deze dag start ook Ik ben Alexander | de Expo. Deze is vrijblijvend te bewonderen in de openbare gang van d’n Binger van 27 februari tot en met 11 juni. Twaalf plaatselijke kunstenaars hebben geïnspireerd door het verhaal van Chris een kunstwerk gemaakt, ieder in zijn eigen discipline. Variërend van acryl of foto op doek tot glaskunst, handwerk en multimedia.

In gemeenschapshuis d’n Binger vindt ook fysieke kaartverkoop plaats op maandag 6 maart en maandag 3 april van 19:00u. tot 21:00u. en zaterdag 13 mei van 10:00u. tot 12.00u. Oude tickets van 2020 heeft u destijds kunnen inwisselen en zijn nu niet meer geldig.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Drugslab-illustratie-1-scaled
Ook Peel en Maas doet mee
19 februari 2025 | 20:00
Kandidaten-Wa-Enne-Kraom-2
Wie zie jij graag terug in Wa Enne Kraom?
19 februari 2025 | 16:28
Foto | Linde Joosten
De krant is dikker dan ooit
19 februari 2025 | 16:00
43-Meijelse-jongens-in-Nederlands-Indie-1946-1950-1
De Meijelse waarheid
18 februari 2025 | 20:00

Advertentie