Skip to content

Terugblik24: Ralf en Mandy springen 200 keer per jaar uit een vliegtuig, en dat over de hele wereld #4

27 december 2022 | 18:00

De komende tijd blikken we dagelijks met verschillende mensen, die verbonden zijn met Meijel, terug op het afgelopen jaar.

Ralf en Mandy

Ralf Pijnenburg en Mandy Feijen zijn al 3000 keer uit een vliegtuig gesprongen. Zij doen aan formatiespringen en zijn lid van ‘Out of the Blue’ het nationaal team van Nederland. Ralf is sinds kort woonachtig in Meijel, en Mandy is afkomstig uit Asten. Ze reizen voor deze unieke sport de hele wereld over.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

2025_04_18-Koningsdag-Meijel
Nieuw comité opgestaan
18 april 2025 | 15:00
Foto | IgorTishenko - depositphotos.com
Kosteloos en onafhankelijk advies
18 april 2025 | 12:00
Foto's Facebook Kermissen Peel en Maas
Kermis in Helden
18 april 2025 | 9:16
Foto: Depositphotos Natalya50125
Een fleurige actie van het Meijels Mannenkoor
17 april 2025 | 17:03

Advertentie