Skip to content

Club van 50 steekt dinsdagmiddag-ploeg in het nieuw!

5 november 2022 | 12:06

De Club van 50 heeft bodywarmers voor de dinsdagmiddag-ploeg (DiMi-ploeg) gesponsord!

RKMSV

Sportpark De Starte ligt er altijd fantastisch bij, dat wordt voornamelijk gedaan door de dinsdagmiddag-ploeg van RKMSV. Een trouwe groep vrijwilligers die onmisbaar zijn voor de club.

De Club van 50 vond het een mooi gebaar om deze vrijwilligers in het nieuw te steken en ze nieuwe bodywarmers aan te bieden. De vrijwilligers vinden dit een fantastisch gebaar en dragen voortaan met trots deze bodywarmers.

Club van 50
De Club van 50 heeft inmiddels al heel wat bijdrages geleverd aan RKMSV, denk hierbij de stoeltjes op de tribune, een PlayStation voor de jeugd in de game-hoek, nieuwe tenues voor descheidsrechters en clinics voor de jeugd.

Ook lid worden van de Club van 50? Kijk dan snel op de website.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | blasbike - Depositphotos
Wandelen en fietsen
4 augustus 2026 | 18:00
2026_08_04-Overlijdensbericht_Carien_Wullems-Vrenken-1
Uitvaartbegeleiding van den Boom
4 augustus 2026 | 15:44
Foto | Brandweer Meijel via Facebook
Nog steeds niet onder controle
4 augustus 2026 | 13:19
Foto's | Pim Grol
Terrassen zaten de hele middag en avond afgeladen
2 augustus 2026 | 10:30

Advertentie