Skip to content

Man opgepakt na brandstichtingen

26 september 2018 | 14:26

Afgelopen nacht waren er op de Jasmijnstraat, Prins Bernhardstraat, Kleefkruid en de Laurierstraat in Asten meerdere branden. Onder meer twee auto’s, een vouwwagen en een schuur brandden uit. De brandweer had het vuur snel onder controle en er raakte niemand gewond. Eerste onderzoek wees al gauw uit dat er sprake was van brandstichting. Op camerabeelden bij één van de branden was de dader te zien. Hij werd door agenten herkend en in de ochtend opgepakt op een locatie in Asten, waar hij sinds een dag verbleef.

De recherche bekijkt nadrukkelijk of de man die vanmorgen is aangehouden ook in verband kan worden gebracht met een reeks branden in Deurne, de woonplaats van de aangehouden verdachte. Sinds april van dit jaar waren in die plaats zeker twintig branden, die vermoedelijk allemaal werden aangestoken.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

2025_04_12-Voordrachten-gezocht-voor-Cultuurprijs-Peel-Maas-2025-2
Wie verdient het podium?
12 april 2025 | 11:07
Jolanda Hoefnagels studio Wa Enne Kraom
Zondagochtend 10.00 uur
11 april 2025 | 17:00
Foto: Jan vd Kam
De resultaten zijn zorgwekkend.
11 april 2025 | 16:30
2025_04_11-Jaarlijkse-buutte-avond-V.V.-de-Vlikkestaekers-in-Ospel2
De laatste kaarten zijn nog beschikbaar
11 april 2025 | 16:00

Advertentie