Skip to content

Óngerwaeg en meisjesspaghetti in Meijel

2 april 2022 | 11:31

In Meijel ligt boerderij de Grietenhof en we willen natuurlijk weten, waar die naam vandaan komt. Maria is hier geboren en getogen en inmiddels is ze al oma. Samen met kleindochter Jip doet ze klusjes in de tuin. Als Jip eenmaal is ontdooid, blijkt ze een hele leuke verteller. En als opa Han er ook nog bijkomt. weten ook meteen waar het opvallende verkeersbord voor staat!

Óngerwaeg

Óngerwaeg reist door heel Limburg op zoek naar de mooiste verhalen. Iedere dag om 17:15 op L1 TV. Eén van de honderden uitzendingen van Óngerwaeg gemist? Bekijk eerdere afleveringen op L1.nl/Ongerwaeg

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

2025_04_18-Koningsdag-Meijel
Nieuw comité opgestaan
18 april 2025 | 15:00
Foto | IgorTishenko - depositphotos.com
Kosteloos en onafhankelijk advies
18 april 2025 | 12:00
Foto's Facebook Kermissen Peel en Maas
Kermis in Helden
18 april 2025 | 9:16
Foto: Depositphotos Natalya50125
Een fleurige actie van het Meijels Mannenkoor
17 april 2025 | 17:03

Advertentie