Skip to content

Meijelse Kampioenen SGW Ysselsteyn Cross

12 oktober 2020 | 9:37

Dit weekend zijn de Limburgse kampioenschappen paardrijden verreden in Ysselsteyn. Myrre Marres uit Meijel is op haar pony Ricardo Limburgs kampioen geworden. Haar zus Esmé Marres werd bij de paarden Reserve kampioen.

Meijelse Kampioenen

In de samen gestelde wedstrijd lieten ze drie onderdelen zien van de paarden sport: dressuur en springen en de kers op de taart cross. Dit is een spectaculaire wedstrijd over natuurlijke hindernissen door het bos. “Daar mag je dan lekker hard gaan met je paard“, aldus Myrre en Esmé. Ze hebben beide zeer succesvol gereden met als resultaat kampioen en reserve kampioen.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | gjp1991 - depositphotos.com
Inspraak mogelijk voor inwoners
18 juni 2025 | 10:00
2025_05_10-Open-dag-Windturbine-Cooperwiek-in-Neer
Binnenkant van de molen bekijken
16 juni 2025 | 17:00
Bier-en-Rib-Meijel
‘Vier het leven’
16 juni 2025 | 14:35
RKMSV-01
Jong geleerd is oud gedaan
16 juni 2025 | 9:23

Advertentie