Skip to content

Gewonde bij vermoedelijke vechtpartij in Meijel

8 augustus 2020 | 5:47

In de nacht van vrijdag op zaterdag is een man gewond geraakt bij een incident in Meijel.

Vermoedelijke vechtpartij

Volgens wijkagenten via Instagram zou de politie de melding hebben gekregen dat iemand in een plas bloed zou liggen. Ter plekke troffen de agenten inderdaad een man aan in een plas bloed die vermoedelijk na een vechtpartij door een raam is geslagen. De wijkagenten melden dat de man forse verwondingen opliep waarbij zelfs spierweefsel zichtbaar was. Het slachtoffer is met spoed onder politiebegeleiding overgebracht naar het ziekenhuis van Eindhoven.

Waar het incident zich heeft plaatsgevonden is niet bekend geraakt. Ook is niet duidelijk of er personen zijn aangehouden.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | depositphotos.com - kikujungboy
Ook gemeente Peel en Maas getroffen
21 oktober 2026 | 14:08
Foto | nedhany83@gmail.com
(depositphotos.com)
Muziek, kunst en verhalen voor bewustwording
21 oktober 2026 | 9:00
2026-10-20Pubquiz-Senioren-Meijel
Team Google wint jubileumeditie
20 oktober 2026 | 19:00
2026_10_20-Costa_Rica_het_land_van_Pura_Vida
tropische avond met inspirerende verhalen
20 oktober 2026 | 16:00

Advertentie