Skip to content

Uitreiking Koninklijke Onderscheidingen

3 juli 2020 | 22:01

Burgemeester Delissen- van Tongerlo is op 24 april 2020 bij de 12 gedecoreerden uit de gemeente Peel en Maas op bezoek geweest. Zij mocht uit naarm van Zijne Majesteit, Koning Willem-Alexander het nieuws brengen dat ze officieel benoemd zijn tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. De onderscheidingen zijn door de coronacrisis niet uitgereikt.

Koninklijke Onderscheidingen

Vrijdag 3 juli 2020 was het zo ver. De Koninklijke Onderscheidingen zijn tijdens een feestelijk moment in het Huis van de Gemeente overhandigd aan de 12 gedecoreerden.

Van harte gefeliciteerd aan alle gedecoreerden!

Foto: Gemeente Peel en Maas

Lees ook

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Jolanda Hoefnagels studio Wa Enne Kraom
Zondagochtend 10.00 uur
11 april 2025 | 17:00
Foto: Jan vd Kam
De resultaten zijn zorgwekkend.
11 april 2025 | 16:30
2025_04_11-Jaarlijkse-buutte-avond-V.V.-de-Vlikkestaekers-in-Ospel2
De laatste kaarten zijn nog beschikbaar
11 april 2025 | 16:00
Foto | Spitzi - depositphotos.com
Een trekpleister in de gemeente
11 april 2025 | 10:00

Advertentie